TR       EN

FESPA EURASIA
ISTANBUL, TURKEY

5-8 DECEMBER 2019

Hero Default

hero

P REKLAM ÜRÜNLER? SATI? VE UYGULAMA (PROD?G?TAL)

P REKLAM ÜRÜNLER? SATI? VE UYGULAMA (PROD?G?TAL)

Firmamız kurulduğu 1991 yılından bu yana sektörün öncü firması konumunu korumuştur. Prodigital, dijital baskı sektörünün gelişimi ile dünya çapında teknoloji üreten firmaların Türkiye distribütörlüklerini alarak, dijital  baskı teknolojilerini Türk iş adamları ile buluşturmuştur.

Gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip eden ve ülkemize getiren, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılımcı, aynı zamanda da sponsor olarak sektöre katkıda bulunan firmamız, Reklam sektöründe İç Mekan ve Dış Mekan Baskı MakinalarıUV Baskı MakinalarıHassas Kesim SistemleriLazer KesimCNC kesiciler ile sektöre yön vermektedir.

Dijital  Tekstil sektöründeki tecrübemiz ile Süblime Tekstil Baskı MakinalarıHalı Baskı HatlarıEv Tekstili Baskı MakinalarıDirekt Tekstil Baskı MakinalarıTekstil Ön İşlem ve Son İşlem MakinalarıDijital Tekstil BoyalarıTransfer KağıdıKoruma KağıdıTekstil RIP ProgramlarıMakine Yedek ParçalarıSatış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Endüstriyel alanlarda AhşapCamAmbalajİnşaatDekorasyon gibi sektörlere yönelik büyük ebat Endüstriyel UV Baskı MakinalarıDijital Kesim Sistemleri ile üretime destek oluyoruz.

BursaAfyonG.AntepAnkara ve İzmir’de bulunan ofislerimizle Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan güçlü teknik servis ağımız “Müşterimizin işi bizim işimiz” felsefesi ile hareket ediyor ve üretimin durmaması için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Visit website

Contact Exhibitor


Loading
View all Exhibitors

Partners

 

twitter logo